Preču grupas

Stūra dīvāni

Stūra dīvāni
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Dīvāns ar izvelkamu stūri ''Kombi Lote" Jaunums
Dīvāns ar izvelkamu stūri "Kombi Lote". Latvijā ražots dīvāns ar plašu guļamvietu.  Divas lielas veļas kastes un atverami abi roku balsti papildus mantu glabāšanai.  Viss korpuss izgatavots no kvalitatīva finiera.  Atsperu bloki, aizmugurējā sieniņa Izvelkams pilnībā vai atsevišķi tikai stūris. Stūra daļu iespējams mainīt uz otru pusi.    Iespējams pasūtīt citos izmēros.    Standarta dīvāna izmēri:  Guļamā platība- 205cm x 160cm, Garums ar roku balstiem- 260cm,  Dziļums no sienas (neizvilkts)- 115 cm.    Pieejami dažādi matraču pildījumi: Stiprinātas atsperes, HR putu virskārta,   Iespējams izvēlēties no ļoti plaša audumu klāsta tieši sev vispiemērotāko. Atrodamies Rīgā, Slāvu ielā 7, veikals "edivani". Mūsu konsultanti ar lielāko prieku sniegs Jums interesējošo informāciju, atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko. Gaidīsim.  Garantija 2 gadi Veikalā uz vietas iespējams noformēt ''InCredit'' līzingu mēbeļu iegādei.  Ražots: Latvijā ..
€590,00
Stūra dīvāns "Aleks" Jaunums
Klasisks stūra dīvāns Aleks, kurš lieliski iederēsies klasiskā interjerā un papildinās to.  Dīvāns, uz kura būs ērti sēdēt, jo aprīkots ar ērtu, augstu atzveltni, kā arī dīvānu iespējams izvilkt gulēšanai.  Dīvānā izmantota koka konstrukcija, kas padara dīvāna ekspluatāciju drošu un ilgu.  Iespējams pasūtīt individuālos izmēros, kas pielāgoti Jūsu telpai un vajadzībām.  Standarta dīvāna izmēri: Gabarīti- 185x260cm Guļamvietas izmērs- 120x185cm Standarta dīvāna pildījumā: 5 cm koka rāmis Atsperu bloki 2cm putu poliuretāns 2cm vatelīns.  Iespējami arī dažādi matraču pildījumi: Stiprinātas atsperes,  Atsperes+kokoss,  Atsperes+HR,  HR (paredzēts dīvāna ekspluatācijas laika pagarināšanai un cilvēkiem ar lielāku svaru).  Dīvāna stūra daļa dalās divās daļās, tāpēc dīvānu var ienest praktiski visās telpās.  Plaša audumu, ādas aizvietotātaju un eko ādas izvēle mūsu veikalā - Rīgā, Slāvu ielā 7. Mūsu konsultanti ar lielāko prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties piemērotāko. Gaidīsim.  Iespējams veikalā uz vietas noformēt Incredit Group līzingu.  Ražots: Latvijā.  Garantija: 2 gadi. ..
€535,00
Klasisks stūra dīvāns Aleks, kurš lieliski iederēsies klasiskā interjerā un papildinās to.  Dīvāns, uz kura būs ērti sēdēt, jo aprīkots ar ērtu, augstu atzveltni, kā arī dīvānu iespējams izvilkt gulēšanai.  Dīvānā izmantota koka konstrukcija, kas padara dīvāna ekspluatāciju drošu un ilgu.  Iespējams pasūtīt individuālos izmēros, kas pielāgoti Jūsu telpai un vajadzībām.  Standarta dīvāna izmēri: Gabarīti- 185x260cm Guļamvietas izmērs- 120x185cm Standarta dīvāna pildījumā: 5 cm koka rāmis Atsperu bloki 2cm putu poliuretāns 2cm vatelīns.  Iespējami arī dažādi matraču pildījumi: Stiprinātas atsperes,  Atsperes+kokoss,  Atsperes+latekss,  Latekss (paredzēts dīvāna ekspluatācijas laika pagarināšanai cilvēkiem ar svaru virs vidējā).  Dīvāna stūra daļa dalās divās daļās, tāpēc dīvānu var ienest praktiski visās telpās.  Plaša audumu, ādas aizvietotātaju un eko ādas izvēle mūsu veikalā - Rīgā, Slāvu ielā 7. Mūsu konsultanti ar lielāko prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties piemērotāko. Gaidīsim.  Iespējams veikalā uz vietas noformēt Incredit Group līzingu.  Ražots: Latvijā.  Garantija: 2 gadi. ..
€535,00
Stūra dīvāns ''Effect'' - lieliska izvēle, ja vēlies stūra dīvānu ar "odziņu". Ļoti stingrs, ērts dīvāns apvienojumā ar teicamu izskatu. Dīvāna stūri klientam pašam ir iespējams manuāli nomainīt, vajadzības gadījumā. Aprīkots ar divām lielām veļaskastēm, kas sniedz iespēju mantu vai gultasveļas glabāšanai, neaizņemot lieku telpu. Iespējams pasūtīt personalizētā izmērā, kas pielāgots Jūsu telpai, kā arī iespējams uzstādīt lifta mehānismu, kas pasargās Jūsu grīdu no skrāpējumiem un/vai aizmugurējo sieniņu, kas pasargās Jūsu tapetes. Standarta dīvāna izmēri: Platums ar rokubalstiem: 246cm, Dziļums: 102cm,  Stūra daļa no sienas: 173cm Guļamvietas izmērs: 160x205cm Standarta dīvāna pildījumā: 5cm koka rāmis,  Atsperes,  2cm putu poliuretāns,  2cm vatelīns.  Iespējami arī dažādi matraču pildījumi: Stiprinātas atsperes,  Atsperes + kokoss  Atsperes + latekss Latekss (paredzēts dīvāna ekspluatācijas laika pagarināšanai, cilvēkiem ar svaru virs vidējā. ) Stūri manuāli iespējams mainīt arī uz pretējo pusi, vajadzības gadījumā. Plaša audumu, eko ādas un ādas aizvietotāju izvēle, kuru var apskatīt mūsu veikalā "RSX-Mēbeles" - Rīgā, Slāvu ielā 7. Mūsu konsultanti ar lielu prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izdarīt pareizo izvēli, Gaidīsim.  Iespējams veikalā uz vietas noformēt Incredit līzingu.  Garantija: 2 gadi.  Ražots: Latvijā.   ..
€480,00
Stūra dīvāns ''Russo Balt'' Jūsu viesistabā būs netradicionāls aksesuārs savu interesanto rokubalstu dēļ. Klasiska vērtība ar divām veļas kastēm un plašu guļamvietu.  Iespējams personalizēt dīvāna izmērus.  Standarta dīvāna izmēri:  Guļamā platība- 205cm x 160cm,  Garums ar roku balstiem- 246cm,  Stūra daļas garums no sienas- 170 cm.  Viss karkass ir no finiera, kas padara dīvāna konstrukciju stabilu un izturīgu.  Visu dīvāna daļu pildījumā ir: Koka konstrukcija,  Atsperu bloki,  2cm putu poliuretāns,  2cm vatelīns.  Stūra daļu iespējams manuāli nomainīt uz pretējo pusi, vajadzības gadījumā. Dīvāna matraču pildījumu iespējams pasūtīt arī individuāli. Virsmas lielākai cietībai un tā ilgākam ekspluatācijas laikam, iespējams uzstādīt 2 cm biezu kokosa virskārtas stiprinājumu.  Cilvēkiem ar svaru virs vidējā, iespējams dīvāna pildījumā izvēlēties lateksu, kas padarīs dīvāna ekspluatācijas laiku ilgmūžīgu.  Iespējams izvēlēties no ļoti plaša audumu un ādas aizvietotāju klāsta tieši sev vispiemērotāko. Atrodamies Rīgā, Slāvu ielā 7, veikals "RSX-mēbeles". Mūsu konsultanti ar lielāko prieku sniegs Jums interesējošo informāciju, atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko. Gaidīsim.  Garantija 2 gadi Veikalā uz vietas iespējams noformēt ''InCredit'' kredītu mēbeļu iegādei.  Ražots: Latvijā https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/VHsKHkxlRVo=.html?1562072740 https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/VHsKHkxlRVo=.html?1562072740 ..
€479,00
Stūra dīvāns ''Stils'' - skaistums apvienojumā ar ērtumu.  Dīvāns aprīkots ar divām veļas kastēm.  Iespējams pasūtīt individuālā izmērā.  Standarta dīvāna izmērs: Platums- 245cm Stūra daļa no sienas- 165cm Guļamā platība- 160x205cm Standarta dīvāna pildījumā ir finiera rāmis visās dīvāna daļās un atsperu bloki.  Individuāli iespējams pasūtīt citu matrača pildījumu: Atsperes+kokoss,  Atsperes+latekss,  Latekss (paredzēts dīvāna ekspluatācijas laika pagarināšanai, cilvēkiem ar svaru virs vidējā. ) Stūri manuāli iespējams mainīt arī uz pretējo pusi, vajadzības gadījumā. Pieejams plašs audumu, eko ādas un ādas aizvietotāju piedāvājums, kuru iespējams apskatīt mūsu veikalā "RSX-Mēbeles"- Rīgā, Slāvu ielā 7. Mūsu konsultanti ar lielu prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izdarīt pareizo izvēli. Gaidīsim.  Iespējams veikalā uz vietas noformēt Incredit līzingu.  Garantija:2 gadi.  Ražots: Latvijā. https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/VHsNGE9gRlU=.html?1559656004   ..
€479,00
Liels stūra dīvāns ''Alpina XL'' - liels izmērs un skaistums apvienojumā ar ērtumu. Stūra daļu iespējams pašiem pārmontēt, pielāgojot telpas individuālajām vajadzībām.  Dīvāns aprīkots ar divām lielām veļas kastēm.  Iespējams pasūtīt individuālā izmērā un izskatā, mainot standarta dīvāna izskatu un rokubalstu formu.  Standarta dīvāna izmērs: Platums- 310cm Stūra daļa no sienas- 170cm Guļamā platība- 160x270cm Standarta dīvāna pildījumā ir finiera rāmis visās dīvāna daļās un atsperu bloki.  Individuāli iespējams pasūtīt citu matrača pildījumu: Atsperes+kokoss,  Atsperes+latekss,  Latekss (paredzēts dīvāna ekspluatācijas laika pagarināšanai, cilvēkiem ar svaru virs vidējā. ) Stūri manuāli iespējams mainīt arī uz pretējo pusi, vajadzības gadījumā. Pieejams plašs audumu, eko ādas un ādas aizvietotāju piedāvājums, kuru iespējams apskatīt mūsu veikalā "RSX-Mēbeles"- Rīgā, Slāvu ielā 7. Mūsu konsultanti ar lielu prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izdarīt pareizo izvēli. Gaidīsim.  Iespējams veikalā uz vietas noformēt IncreditGroup līzingu.  Garantija: 2 gadi.  Ražots: Latvijā. https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/U3sIFU5iSV4=.html?1562068947 ..
€630,00
Stūra dīvāns "Alpina". Dīvāns, uz kura būs ērti gan sēdēt, baudot vakarus kopā, gan gulēt. Stūra daļā paaugstināts rokubalsts, kurš sniedz ērtu muguras un galvas atbalstu, kā arī, baudot naktsmieru, Jūsu spilvens vienmēr atradīsies dīvānā. :) Iespējams personalizēt dīvāna izmērus.  Standarta dīvāna izmēri:  Guļamā platība- 205cm x 160cm,  Garums ar roku balstiem- 245cm,  Stūra daļas garums no sienas- 170 cm.  Viss karkass ir no finiera, kas padara dīvāna konstrukciju stabilu un izturīgu.  Visu dīvāna daļu pildījumā ir: Koka konstrukcija,  Atsperu bloki,  2cm putu poliuretāns,  2cm vatelīns.  Dīvāna matraču pildījumu iespējams pasūtīt arī individuāli. Virsmas lielākai cietībai un tā ilgākam ekspluatācijas laikam, iespējams uzstādīt 2 cm biezu kokosa virskārtas stiprinājumu.  Cilvēkiem ar svaru virs vidējā, iespējams dīvāna pildījumā izvēlēties lateksu, kas padarīs dīvāna ekspluatācijas laiku ilgmūžīgu.  Stūri manuāli iespējams mainīt arī uz pretējo pusi, vajadzības gadījumā. Iespējams izvēlēties no ļoti plaša audumu un ādas aizvietotāju klāsta tieši sev vispiemērotāko. Atrodamies Rīgā, Slāvu ielā 7, veikals "RSX-mēbeles". Mūsu konsultanti ar lielāko prieku sniegs Jums interesējošo informāciju, atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko. Gaidīsim.  Garantija: 2 gadi Veikalā uz vietas iespējams noformēt ''InCredit'' kredītu mēbeļu iegādei.  Ražots: Latvijā https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/VHsKHkxlRVo=.html?1562073285 ..
€570,00
Liels stūra dīvāns ''Elegants XL'' - liels izmērs un skaistums apvienojumā ar ērtumu. Stūra daļu iespējams pašiem pārmontēt, pielāgojot telpas individuālajām vajadzībām.  Dīvāns aprīkots ar divām lielām veļas kastēm.  Iespējams pasūtīt individuālā izmērā un izskatā, mainot standarta dīvāna izskatu un rokubalstu formu.  Standarta dīvāna izmērs: Platums- 310cm Stūra daļa no sienas- 165cm Guļamā platība- 160x274cm Stūra daļu iespējams pasūtīt 1m platu, kā arī 2m garu.  Standarta dīvāna pildījumā ir finiera rāmis visās dīvāna daļās un atsperu bloki.  Individuāli iespējams pasūtīt citu matrača pildījumu: Atsperes+kokoss,  Atsperes+latekss,  Latekss (paredzēts dīvāna ekspluatācijas laika pagarināšanai, cilvēkiem ar svaru virs vidējā. ) Stūri manuāli iespējams mainīt arī uz pretējo pusi, vajadzības gadījumā. Pieejams plašs audumu, eko ādas un ādas aizvietotāju piedāvājums, kuru iespējams apskatīt mūsu veikalā "RSX-Mēbeles"- Rīgā, Slāvu ielā 7. Mūsu konsultanti ar lielu prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izdarīt pareizo izvēli. Gaidīsim.  Iespējams veikalā uz vietas noformēt IncreditGroup līzingu.  Garantija: 2 gadi.  Ražots: Latvijā. https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/U3sIFU5iSV4=.html?1562068947 ..
€580,00
Stūra dīvāns ''Elegants''. Klasiska vērtība - stūra dīvāns ar divām veļas kastēm un plašu guļamvietu.  Iespējams personalizēt dīvāna izmērus.  Standarta dīvāna izmēri:  Guļamā platība- 205cm x 160cm,  Garums ar roku balstiem- 246cm,  Stūra daļas garums no sienas- 170 cm.  Viss karkass ir no finiera, kas padara dīvāna konstrukciju stabilu un izturīgu.  Visu dīvāna daļu pildījumā ir: Koka konstrukcija,  Atsperu bloki,  2cm putu poliuretāns,  2cm vatelīns.  Stūra daļu iespējams manuāli nomainīt uz pretējo pusi, vajadzības gadījumā. Dīvāna matraču pildījumu iespējams pasūtīt arī individuāli. Virsmas lielākai cietībai un tā ilgākam ekspluatācijas laikam, iespējams uzstādīt 2 cm biezu kokosa virskārtas stiprinājumu.  Cilvēkiem ar svaru virs vidējā, iespējams dīvāna pildījumā izvēlēties lateksu, kas padarīs dīvāna ekspluatācijas laiku ilgmūžīgu.  Iespējams izvēlēties no ļoti plaša audumu un ādas aizvietotāju klāsta tieši sev vispiemērotāko. Atrodamies Rīgā, Slāvu ielā 7, veikals "RSX-mēbeles". Mūsu konsultanti ar lielāko prieku sniegs Jums interesējošo informāciju, atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko. Gaidīsim.  Garantija 2 gadi Veikalā uz vietas iespējams noformēt ''InCredit'' kredītu mēbeļu iegādei.  Ražots: Latvijā ..
€455,00
Stūra dīvāns ''Elegants''. Klasiska vērtība - stūra dīvāns ar divām veļas kastēm un plašu guļamvietu.  Iespējams personalizēt dīvāna izmērus.  Standarta dīvāna izmēri:  Guļamā platība- 205cm x 160cm,  Garums ar roku balstiem- 246cm,  Stūra daļas garums no sienas- 170 cm.  Viss karkass ir no finiera, kas padara dīvāna konstrukciju stabilu un izturīgu.  Visu dīvāna daļu pildījumā ir: Koka konstrukcija,  Atsperu bloki,  2cm putu poliuretāns,  2cm vatelīns.  Stūra daļu iespējams manuāli nomainīt uz pretējo pusi, vajadzības gadījumā. Dīvāna matraču pildījumu iespējams pasūtīt arī individuāli. Virsmas lielākai cietībai un tā ilgākam ekspluatācijas laikam, iespējams uzstādīt 2 cm biezu kokosa virskārtas stiprinājumu.  Cilvēkiem ar svaru virs vidējā, iespējams dīvāna pildījumā izvēlēties lateksu, kas padarīs dīvāna ekspluatācijas laiku ilgmūžīgu.  Iespējams izvēlēties no ļoti plaša audumu un ādas aizvietotāju klāsta tieši sev vispiemērotāko. Atrodamies Rīgā, Slāvu ielā 7, veikals "RSX-mēbeles". Mūsu konsultanti ar lielāko prieku sniegs Jums interesējošo informāciju, atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko. Gaidīsim.  Garantija 2 gadi Veikalā uz vietas iespējams noformēt ''InCredit'' kredītu mēbeļu iegādei.  Ražots: Latvijā https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/VHsKHkxlRVo=.html?1562075405 ..
€455,00
Stūra dīvāns ''Elegants''. Klasiska vērtība - stūra dīvāns ar divām veļas kastēm un plašu guļamvietu.  Iespējams personalizēt dīvāna izmērus.  Standarta dīvāna izmēri:  Guļamā platība- 205cm x 160cm,  Garums ar roku balstiem- 246cm,  Stūra daļas garums no sienas- 170 cm.  Viss karkass ir no finiera, kas padara dīvāna konstrukciju stabilu un izturīgu.  Visu dīvāna daļu pildījumā ir: Koka konstrukcija,  Atsperu bloki,  2cm putu poliuretāns,  2cm vatelīns.  Stūra daļu iespējams manuāli nomainīt uz pretējo pusi, vajadzības gadījumā. Dīvāna matraču pildījumu iespējams pasūtīt arī individuāli. Virsmas lielākai cietībai un tā ilgākam ekspluatācijas laikam, iespējams uzstādīt 2 cm biezu kokosa virskārtas stiprinājumu.  Cilvēkiem ar svaru virs vidējā, iespējams dīvāna pildījumā izvēlēties lateksu, kas padarīs dīvāna ekspluatācijas laiku ilgmūžīgu.  Iespējams izvēlēties no ļoti plaša audumu un ādas aizvietotāju klāsta tieši sev vispiemērotāko. Atrodamies Rīgā, Slāvu ielā 7, veikals "RSX-mēbeles". Mūsu konsultanti ar lielāko prieku sniegs Jums interesējošo informāciju, atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko. Gaidīsim.  Garantija 2 gadi Veikalā uz vietas iespējams noformēt ''InCredit'' kredītu mēbeļu iegādei.  Ražots: Latvijā ..
€455,00
Latvijā ražots skandināvu tipa dīvāns. Lakonisks un gaumīgs dizains ir viss, kas vajadzīgs, lai telpu padarītu mājīgu. Piedāvājam individuāli radīt Latvijā ražotus ērtus, izturīgus skandināvu tipa dīvānus Jūsu viesistabai. Lakonisks un gaumīgs dizains ir viss, kas vajadzīgs, lai telpu padarītu mājīgu.  Dīvāna konstrukcijā izmantoti izturīgi materiāli (finieris, koks un paaugstinātas izturības putu materiāls), kas nodrošina dīvāna ilglaicīgu kalpotspēju un komfortu.  Iespējams dīvānu veidot individuālā izmērā, ar kasti plediņu glabāšanai un pat izvelkamu, lai kādam viesim būtu jauka, ērta nakšņošana.  Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūs mūsu veikalā, Rīgā, Slāvu ielā 7 vai zvaniet 20004027, ar lielāko prieku atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem. https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/U3sMGkxqRVs=.html?1565613516 Pieejams plašs audumu, eko ādas un ādas aizvietotāju piedāvājums, kuru iespējams apskatīt mūsu veikalā "RSX-Mēbeles"- Rīgā, Slāvu ielā 7. Mūsu konsultanti ar lielu prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izdarīt pareizo izvēli. Gaidīsim.  Iespējams veikalā uz vietas noformēt IncreditGroup līzingu.  Garantija: 2 gadi.  Ražots: Latvijā. https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/U3sIFU5iSV4=.html?1562068947 ..
€1 900,00
Stūra dīvāns ''Kvadro''. Klasiska vērtība - stūra dīvāns ar divām veļas kastēm un plašu guļamvietu.  Iespējams personalizēt dīvāna izmērus.  Standarta dīvāna izmēri:  Guļamā platība- 205cm x 160cm,  Garums ar roku balstiem- 245cm,  Stūra daļas garums no sienas- 170 cm.  Viss karkass ir no finiera, kas padara dīvāna konstrukciju stabilu un izturīgu.  Visu dīvāna daļu pildījumā ir: Koka konstrukcija,  Atsperu bloki,  2cm putu poliuretāns,  2cm vatelīns.  Stūra daļu iespējams manuāli nomainīt uz pretējo pusi, vajadzības gadījumā. Dīvāna matraču pildījumu iespējams pasūtīt arī individuāli. Virsmas lielākai cietībai un tā ilgākam ekspluatācijas laikam, iespējams uzstādīt 2 cm biezu kokosa virskārtas stiprinājumu.  Cilvēkiem ar svaru virs vidējā, iespējams dīvāna pildījumā izvēlēties lateksu, kas padarīs dīvāna ekspluatācijas laiku ilgmūžīgu.  Iespējams izvēlēties no ļoti plaša audumu un ādas aizvietotāju klāsta tieši sev vispiemērotāko. Atrodamies Rīgā, Slāvu ielā 7, veikals "RSX-mēbeles". Mūsu konsultanti ar lielāko prieku sniegs Jums interesējošo informāciju, atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko. Gaidīsim.  Garantija 2 gadi Veikalā uz vietas iespējams noformēt ''InCredit'' kredītu mēbeļu iegādei.  Ražots: Latvijā ..
€479,00
Stūra dīvāns ''Laima" Jaunums
Stūra dīvāns ''Laima''. Latvijā ražots, kompakts, skandināvu tipa stūra dīvāns ar plašu guļamvietu. Dīvānam ir paaugstinātas kājiņās tāpēc tas ir augstāks par citiem un zem tā ir viegli iztīrīt. Divas veļas kastes, Koka rāmis, Stingri atsperu bloki. Izvelkams ar transformācijas mehānismu, jeb lifta mehānismu kas neskrāpēs grīdu. Stūra daļu iespējams mainīt uz otru pusi. Iespējams pasūtīt citos izmēros. Standarta dīvāna izmēri: Guļamā platība- 205cm x 160cm, Garums ar roku balstiem- 218cm, Stūra daļas garums no sienas- 174 cm. Pieejami dažādi matraču pildījumi: Stiprinātas atsperes, Kokosa virskārta, HR putu virskārta, HR bezatsperu matracis. Iespējams izvēlēties no ļoti plaša audumu klāsta tieši sev vispiemērotāko. Atrodamies Rīgā, Slāvu ielā 7, veikals "edivani". Mūsu konsultanti ar lielāko prieku sniegs Jums interesējošo informāciju, atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko. Gaidīsim. Garantija 2 gadi Veikalā uz vietas iespējams noformēt ''InCredit'' līzingu mēbeļu iegādei. Ražots: Latvijā https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/U3UIFUpgR14=.html?1594801866 ..
€620,00
Stūra dīvāns "Lido". Dīvāns, uz kura būs ērti gan sēdēt, baudot vakarus kopā, gan gulēt. Stūra daļā paaugstināta muguriņa, kura sniedz ērtu muguras un galvas atbalstu, kā arī, baudot naktsmieru, Jūsu spilvens vienmēr atradīsies dīvānā. :) Skaistās, metāliskās kājiņas piešķirs Jūsu dīvānam "odziņu". Dīvāna aprīkojumā divas finiera veļaskastes, mantu glabāšanai. Iespējams personalizēt dīvāna izmērus.  Standarta dīvāna izmēri:  Guļamā platība- 205cm x 160cm,  Garums ar roku balstiem- 250cm,  Stūra daļas garums no sienas- 185 cm.  Viss karkass ir no finiera, kas padara dīvāna konstrukciju stabilu un izturīgu.  Visu dīvāna daļu pildījumā ir: Koka konstrukcija,  Atsperu bloki,  2cm putu poliuretāns,  2cm vatelīns.  Dīvāna matraču pildījumu iespējams pasūtīt arī individuāli. Virsmas lielākai cietībai un tā ilgākam ekspluatācijas laikam, iespējams uzstādīt 2 cm biezu kokosa virskārtas stiprinājumu.  Cilvēkiem ar svaru virs vidējā, iespējams dīvāna pildījumā izvēlēties lateksu, kas padarīs dīvāna ekspluatācijas laiku ilgmūžīgu.  Stūri manuāli iespējams mainīt arī uz pretējo pusi, vajadzības gadījumā. Iespējams izvēlēties no ļoti plaša audumu un ādas aizvietotāju klāsta tieši sev vispiemērotāko. Atrodamies Rīgā, Slāvu ielā 7, veikals "RSX-mēbeles". Mūsu konsultanti ar lielāko prieku sniegs Jums interesējošo informāciju, atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko. Gaidīsim!  Veikalā uz vietas iespējams noformēt ''InCredit'' kredītu mēbeļu iegādei.  Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/VHsKHkxlRVo=.html?1562073285 ..
€595,00
Dīvāns bez atsevišķi stiprināmiem roku balstiem, kurš aizņems mazāk vietas Jūsu istabā.  Neparasts dizains, apvienojumā ar ērtumu. Ērti veidoti, augsti spilveni, kuri nodrošina muguras atbalstu, sēžot dīvānā, savukārt mazie spilveni nodrošina atbalstu elkoņiem.  Dīvāns aprīkots ar divām veļas kastēm.  Dīvāna izmērs: Platums- 220cm Stūra daļa no sienas- 165cm Guļamā platība- 160x220cm Standarta dīvāna pildījumā ir finiera rāmis visās dīvāna daļās un atsperu bloki.  Individuāli iespējams pasūtīt citu matrača pildījumu: Atsperes+kokoss,  Atsperes+latekss,  Latekss (paredzēts dīvāna ekspluatācijas laika pagarināšanai, cilvēkiem ar svaru virs vidējā. ) Pieejams plašs audumu, eko ādas un ādas aizvietotāju piedāvājums, kuru iespējams apskatīt mūsu veikalā "RSX-Mēbeles"- Rīgā, Slāvu ielā 7. Mūsu konsultanti ar lielu prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izdarīt pareizo izvēli. Gaidīsim.  Iespējams veikalā uz vietas noformēt Incredit līzingu.  Garantija:2 gadi.  Ražots: Latvijā. https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/VHsKHkxkQVo=.html?1564472785   ..
€480,00
Stūra dīvāns ''Russo Balt'' Jūsu viesistabā būs netradicionāls aksesuārs savu interesanto rokubalstu dēļ. Klasiska vērtība ar divām veļas kastēm un plašu guļamvietu.  Iespējams personalizēt dīvāna izmērus.  Standarta dīvāna izmēri:  Guļamā platība- 205cm x 160cm,  Garums ar roku balstiem- 246cm,  Stūra daļas garums no sienas- 170 cm.  Viss karkass ir no finiera, kas padara dīvāna konstrukciju stabilu un izturīgu.  Visu dīvāna daļu pildījumā ir: Koka konstrukcija,  Atsperu bloki,  2cm putu poliuretāns,  2cm vatelīns.  Stūra daļu iespējams manuāli nomainīt uz pretējo pusi, vajadzības gadījumā. Dīvāna matraču pildījumu iespējams pasūtīt arī individuāli. Virsmas lielākai cietībai un tā ilgākam ekspluatācijas laikam, iespējams uzstādīt 2 cm biezu kokosa virskārtas stiprinājumu.  Cilvēkiem ar svaru virs vidējā, iespējams dīvāna pildījumā izvēlēties lateksu, kas padarīs dīvāna ekspluatācijas laiku ilgmūžīgu.  Iespējams izvēlēties no ļoti plaša audumu un ādas aizvietotāju klāsta tieši sev vispiemērotāko. Atrodamies Rīgā, Slāvu ielā 7, veikals "RSX-mēbeles". Mūsu konsultanti ar lielāko prieku sniegs Jums interesējošo informāciju, atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko. Gaidīsim.  Garantija 2 gadi Veikalā uz vietas iespējams noformēt ''InCredit'' kredītu mēbeļu iegādei.  Ražots: Latvijā ..
€479,00
Stūra dīvāns ''Salvador/Dali'' - trendīgs skandināvu tipa dīvāns ar plašu guļamvietu Jūsu viesistabas dizainam un ērtībām.  Dīvāns aprīkots ne vien ar divām lielām veļas kastēm, bet arī ar divām papildus veļaskastēm rokubalstos.  Iespējams pasūtīt individuālā izmērā.  Standarta dīvāna izmērs: Platums- 270cm Stūra daļa no sienas- 175cm Guļamā platība- 170x210cm Standarta dīvāna pildījumā ir finiera rāmis visās dīvāna daļās, kas gsniedz garantiju, ka Jūsu dīvāna konstrukcija kalpos ilgi. Visās dīvāna daļās pildījumā ir atsperu bloki.  Individuāli iespējams pasūtīt citu matrača pildījumu: Atsperes+kokoss,  Atsperes+latekss,  Latekss (paredzēts dīvāna ekspluatācijas laika pagarināšanai, cilvēkiem ar svaru virs vidējā. ) Pieejams plašs audumu, eko ādas un ādas aizvietotāju piedāvājums, kuru iespējams apskatīt mūsu veikalā "RSX-Mēbeles"- Rīgā, Slāvu ielā 7. Mūsu konsultanti ar lielu prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izdarīt pareizo izvēli. Gaidīsim!  Iespējams veikalā uz vietas noformēt IncreditGroup līzingu.  Garantija:2 gadi.  Ražots: Latvijā.   ..
€595,00
Stūra dīvāns ''Salvador/Dali'' - trendīgs skandināvu tipa dīvāns ar plašu guļamvietu Jūsu viesistabas dizainam un ērtībām.  Dīvāns aprīkots ne vien ar divām lielām veļas kastēm, bet arī ar divām papildus veļaskastēm rokubalstos.  Iespējams pasūtīt individuālā izmērā.  Standarta dīvāna izmērs: Platums- 270cm Stūra daļa no sienas- 175cm Guļamā platība- 170x210cm Standarta dīvāna pildījumā ir finiera rāmis visās dīvāna daļās, kas gsniedz garantiju, ka Jūsu dīvāna konstrukcija kalpos ilgi. Visās dīvāna daļās pildījumā ir atsperu bloki.  Individuāli iespējams pasūtīt citu matrača pildījumu: Atsperes+kokoss,  Atsperes+latekss,  Latekss (paredzēts dīvāna ekspluatācijas laika pagarināšanai, cilvēkiem ar svaru virs vidējā. ) Pieejams plašs audumu, eko ādas un ādas aizvietotāju piedāvājums, kuru iespējams apskatīt mūsu veikalā "RSX-Mēbeles"- Rīgā, Slāvu ielā 7. Mūsu konsultanti ar lielu prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izdarīt pareizo izvēli. Gaidīsim!  Iespējams veikalā uz vietas noformēt IncreditGroup līzingu.  Garantija:2 gadi.  Ražots: Latvijā.   ..
€595,00