Preču grupas

IETEIKUMI DĪVĀNA IZVĒLĒ

IETEIKUMI DĪVĀNA IZVĒLĒ

Praktiski padomi – kam pievērst uzmanību, izvēloties dīvānu?

1. FUNKCIOANLITĀTE. 

Kompakta dzīves vide ir neatņemama urbanizācijas sastāvdaļa. Dzīvojamām platībām samazinoties, telpas dizains un iekārtojums no tā saimniekiem prasa radošāku pieeju. Zināms, ka dzīvojamā istaba ir ģimenes pulcēšanās centrs un vieta, kur notiek vislielākās aktivitātes. Katram ģimenes loceklim ir jāatrod sava vietiņa, kur sēdēt vai atlaisties – gan pieaugušajiem, gan bērniem, gan, iespējams, arī kādam četrkājainam draugam. Kopēji kino vakari, ballītes ar draugiem, iespēja klusi nodalīties un pastrādāt, atpūsties vai pat pagulēt – un tas viss vienā ierobežotā telpā. 

Izvēloties dīvānu savai dzīvojamai telpai, pamēģiniet iztēloties, kā un cik daudzveidīgi jūs konkrēto dīvānu gribētu lietot? Apdomājiet, kādas iespējas sniedz jūsu izvēlētais dīvāns? Vienas konkrētas receptes, protams, nav, jo katram no mums ir savi ieradumi un dzīvesveids – tieši tam arī vajadzētu pakārtot savu izvēli.

2. GULĒŠANAI VAI BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANAI.

Apskatot kopējo mēbeļu tirgus piedāvājumu, daudziem ir izveidojies priekšstats, ka izvelkams, parasts dīvāns (ne stūra) ir neērts sēdēšanai, ir masīvs un aizņem daudz vietas. Savā ziņā tam var piekrist, taču ir arī patīkami izņēmumi.

RSX- Mēbeļu piedāvātie dīvāni jau daudzu gadu garumā parāda, ka izvelkams un daudzfunkcionāls dīvāns var būt gan ērts, gan ļoti labi izskatīties. Proti, visas dīvānam nepieciešamās funkcijas ir iespējams apvienot ar ērtību, kvalitāti un personalizētu dizainu.

3. DĪVĀNA PILDĪJUMS.

Izvēloties dīvānu, centieties noskaidrot, kā šis dīvāns ir uzbūvēts - kādi materiāli izmantoti tā karkasa konstrukcijai, daļām, kuras pilda galveno balsta funkciju, kā arī pildījumam un polsterējumam? Nav jābūt mēbeļu ražošanas speciālistam, lai saprastu, ka no plātņu materiāliem, piemēram, skaidu plates saskrūvēts dīvāna karkass var kalpot vien līdz  pirmajai dīvāna pārstumšanai. Labāk, ja konstrukcijā ir izmantots masīvkoks. 

Ja vēlaties iegādāties dīvānu, kurš kalpos ilgi un saglabās savu formu, tad tikpat svarīgi ir saprast, no kā ir veidotas dīvāna plaknes, uz kurām paredzēts sēdēt un gulēt. Šeit var tikt izmantoti dažādi materiāli un to kombinācijas. Viens no labākajiem risinājumiem ir kvalitatīvs tērauda atsperu pildījums. Tas gan sēžot, gan guļot sniegs augstu komfortu līmeni, kā arī ilgi kalpos. Papildus var tikt izmantoti arī citi dīvāna plakņu stiprināšanas pildījumi, kuri paildzinās dīvāna kalpošanas laiku, veicinās lielāku dīvāna ventilāciju, kā arī padarīs dīvāna virsmu cietāku/mīkstāku, kas ir atkarīgs no Jūsu persoīgās gaumes un vēlmēm. Polsterējumos var tikt izmantoti arī dažādi mūsdienīgi putu materiāli. Svarīgi, lai tie ir ar pietiekoši augstu blīvumu un nekaitīgi lietotāju veselībai.

4. AUDUMA UN KRĀSAS IZVĒLE.

Ja vēlaties, lai dīvāns lieliski izskatās ne tikai iegādes dienā, bet arī pēc vairākiem gadiem, svarīgi ir izvēlēties pietiekami augstas kvalitātes audumu, kam ir laba krāsas noturība pret izbalošanu, zems stiepšanās koeficients un augsta nodilumizturība. Nodilumizturības rādītājam vajadzētu būt virs 30 000. Augsta nodilumizturība nodrošina arī vieglu auduma kopšanu. 

Krāsas izvēlē, protams, galvenais aspekts ir "patīk" vai "nepatīk" un tas, kā dīvāns iedarēsies kopējā telpas dizainā. Tomēr der atcerēties, ka labs dīvāns kalpos daudzus gadus, tādēļ, iespējams, drošāka izvēle būs mierīgi, vienkrāsaini fona toņi, kas ļaus izcelt citus telpas interjera akcentus.

Ceram, ka esam Jums palīzējuši izprast, uz ko vērst uzmanību. Lai veicas dīvāna izvēlē un gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzētu izdarīt pareizo izvēli! :)

Šajā preču grupā nav nevienas preces.