Preču grupas

Zīdaiņu matrači

Zīdaiņu matrači
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Stingrs zīdaiņu matracis, kurš veidots slāņos. Matrača abās pusēs izvietotas kokosšķiedras plāksnes, kas nodrošina tiecamu mugurkaula atbalstu un virsmas stingrību, kas ir ļoti aktuāla tieši maziem bērniem pareizai mugurkaula attīstībai. Matrača pamatnē izmantots viengabala Airytex putu bloks. Pateicoties Airytex šķiedru struktūrai, matracī neaizkavējas gaisa cirkulācija, kā rezultātā netiek izraisīta svīšana miega laikā. Airytex putu materiāls ir arī ugunsdrošs. Sastāvs: *Noņemams pārvalks KID *Kokvilna *Kokosšķiedras plāksne *Airytex putas *Kokosšķiedras plāksne *Kokvilna Matrača augstums 7-8 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€39,00
Vidējas cietības bezatsperu bērnu matracis. AiryTex putas ir ekoloģiski tīrs, gaisa caurlaidīgs, uguns izturīgs pildījums, kas ir hipoalerģisks. Pateicoties savai šķiedru struktūrai, ļauj matrača virsmai elpot, nekavējot gaisa cirkulāciju matrača iekšpusē, kā rezultātā neizraisa svīšanu miega laikā, nodrošina maksimālu komforta līmeni. Padara guļamo virsmu vienmērīgu un komfortablu. Pateicoties savai struktūrai, novērš putekļu un parazītu iekļūšanu matracī.  Sastāvs: *Noņemams pārvalks 100% kokvilna *Kokvilna *Airytex putas *Kokvilna Matrača augstums 4-5 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€29,00
Vidēji stingrs bērnu matracis, kas veidots slāņos. Matrača pamatni veido kokosa šķiedra, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums un sniedz mugurkaulam teicamu atbalstu. AiryTex putu slānis no abām pusēm veido matrača virsmu, kas ir vidēji stingrs, ekoloģiski tīrs, gaisa caurlaidīgs, uguns izturīgs pildījums, kas ir hipoalerģisks. Pateicoties savai šķiedru struktūrai, slāņi ļauj matrača virsmai "elpot", nekavējot gaisa cirkulāciju matrača iekšpusē, kā rezultātā neizraisa svīšanu miega laikā un nodrošina maksimālu komforta līmeni. Sastāvs: *Noņemams pārvalks 100% kokvilna *Kokvilna *Airytex putas *Kokosšķiedras plāksne *Airytex putas *Kokosšķiedras plāksne *Airytex putas *Kokvilna Matrača augstums 8-9 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€59,00
Vidēji stingrs bērnu matracis, kas veidots slāņos. Matrača virsmu veido kokosa šķiedra, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums un sniedz mugurkaulam teicamu atbalstu. AiryTex ir ekoloģiski tīrs, gaisa caurlaidīgs, uguns izturīgs pildījums, kas ir hipoalerģisks. Pateicoties savai šķiedru struktūrai, slāņi ļauj matrača virsmai "elpot", nekavējot gaisa cirkulāciju matrača iekšpusē, kā rezultātā neizraisa svīšanu miega laikā un nodrošina maksimālu komforta līmeni. Sastāvs: *Noņemams pārvalks 100% kokvilna *Kokvilna *Kokosšķiedras plāksne *Airytex putas *Kokosšķiedras plāksne *Airytex putas *Kokosšķiedras plāksne *Kokvilna Matrača augstums 7-8 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€59,00
Bērnu matracis, kas veidots divos slāņos, sniedzot iespēju mainīt matrača puses, jo tam ir dažādas stingrības pakāpes. Vienā matrača pusē ir dabīgs, trīs centimetrus biezs, latekss, kas ir dabīgs putu pildījums, kurš anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu, mīkstu atbalstu miega laikā. Pateicoties papildus perforācijai, nekavē gaisa cirkulāciju matracī, padara guļamo virsmu vienmērīgu un komfortablu. No otras puses izvietotā kokosa šķiedra, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums, ir izcili piemērots zīdaiņiem, jo kokosa šķiedra piešķir virsmai ortopēdisku stingrību un teicamu atbalstu, kas ļauj zīdaiņa mugurkaulam pareizi attīstīties miega laikā.  Sastāvs: *Noņemams pārvalks 100% kokvilna *Kokvilna *Perforēts latekss *Kokosšķiedras plāksne *Kokvilna Matrača augstums 7-8 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€79,00
Ciets bērnu matracis ar dažādam stingrības pusēm. Vienā matrača pusē izvietota kokosa šķiedra, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums. Matracis piemērots zīdaiņiem, jo kokosa šķiedra piešķir virsmai ortopēdisku stingrību un teicamu atbalstu, kas ļauj zīdaiņa mugurkaulam pareizi attīstīties miega laikā. No otras puses matrača virsma veidota no jūras zālēm, kas pateicoties savai struktūrai, nekavē ventilāciju arī no otras puses un veido vidēji cietu virsmu. Matracis ļoti labi "elpo" un nekavē mitruma iztvaikošanu. Sastāvs: *Noņemams pārvalks 100% kokvilna *Kokvilna *Kokosšķiedras plāksne *Jūras zāles *Kokvilna Matrača augstums 5cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€59,00
Vidēji stingrs bērnu matracis no dabīgu materiālu kombinācijas, kas izvietota slāņos. Kokosķiedra veido matrača pamatni, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums, īpaši ieteicams un piemērots zīdaiņiem, jo kokosa šķiedra piešķir virsmai ortopēdisku stingrību un teicamu atbalstu, kas ļauj zīdaiņa mugurkaulam pareizi attīstīties miega laikā. Matrača abu pušu virsmu veido dabīgs, divus centimetrus biezs perforētais latekss, kas ir dabīgs putu pildījums, kurš anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu miega laikā. Pateicoties papildus perforācijai, tas nekavē gaisa cirkulāciju matracī. Sastāvs: *Noņemams pārvalks 100% kokvilna *Kokvilna *Perforēts latekss *Kokosšķiedras plāksne *Perforēts latekss *Kokvilna Matrača augstums 6-7 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€75,00
Vidēji stingrs bērnu matracis no dabīgu materiālu kombinācijas, kas izvietota slāņos. Kokosķiedra veido matrača virsmu, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums, īpaši ieteicams un piemērots zīdaiņiem, jo kokosa šķiedra piešķir virsmai ortopēdisku stingrību un teicamu atbalstu, kas ļauj zīdaiņa mugurkaulam pareizi attīstīties miega laikā. Matrača pamatni veido dabīgs, divus centimetrus biezs perforētais latekss, kas ir dabīgs putu pildījums, kurš anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu miega laikā. Pateicoties papildus perforācijai, tas nekavē gaisa cirkulāciju matracī. Sastāvs: *Noņemams pārvalks 100% kokvilna *Kokvilna *Kokosšķiedras plāksne *Perforēts latekss *Kokosšķiedras plāksne *Kokvilna Matrača augstums 6-7 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€69,00
Vidējas cietības bērnu matracis no zirgu astriem. Tas ir dabīgs materiāls, kam piemīt termoregulējošas un izcilas amortizācijas īpašības, kā arī tiem ir lieliska, gaisa caurlaidīga struktūra. Matrača galvenā priekšrocība ir higiēna, jo matracī neveidojas putekļu ērcītes, neuzkrājas sekrēcijas šķidrumi, kā arī matrača pārvalks ir noņemams tīrīšanai. Neitralizē statisko enerģiju. Sastāvs: *Noņemams pārvalks 100% kokvilna *Kokvilna *Zirgu astri *Kokvilna Matrača augstums 5-6 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€85,00
Ciets bērnu matracis no kokosa šķiedras, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums. Matracis piemērots zīdaiņiem, jo kokosa šķiedra piešķir virsmai ortopēdisku stingrību un teicamu mugurkaula atbalstu, kas ļauj zīdaiņa mugurkaulam pareizi attīstīties miega laikā. Kokosšķiedra ir ne vien teicams mugurkaula atbalsts, bet arī lieliski veicina matrača ventilāciju, neļaujot veidoties putekļu ērcītēm matracī, kā arī neuzkrāj mitrumu matracī. Sastāvs: *Noņemams pārvalks 100% kokvilna *Kokvilna *Kokosšķiedras plāksne *Kokvilna Matrača augstums 7-8 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€69,00
Ciets bērnu matracis no kokosa šķiedras, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums. Matracis piemērots zīdaiņiem, jo kokosa šķiedra piešķir virsmai ortopēdisku stingrību un teicamu mugurkaula atbalstu, kas ļauj zīdaiņa mugurkaulam pareizi attīstīties miega laikā. Kokosšķiedra ir ne vien teicams mugurkaula atbalsts, bet arī lieliski veicina matrača ventilāciju, neļaujot veidoties putekļu ērcītēm matracī, kā arī neuzkrāj mitrumu matracī. Sastāvs: *Noņemams pārvalks 100% kokvilna *Kokvilna *Kokosšķiedras plāksne 5cm *Kokvilna Matrača augstums 5-6 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€49,00
Stingrs bērnu matracis, kas veidots slāņos no dabīgu materiālu kombinācijas. Abas matrača pušu virsmas veidotas no kokosa šķiedras, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums, kas īpaši piemērots zīdaiņiem, jo kokosa šķiedra piešķir virsmai ortopēdisku stingrību un teicamu mugurkaula atbalstu, kas ļauj zīdaiņa mugurkaulam pareizi attīstīties miega laikā. Pamatnē dabīgs divus centimetrus biezs perforētais latekss ir dabisks putu pildījums, kas anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu miega laikā un komfortablu miegu. Pateicoties papildus perforācijai, nekavē gaisa cirkulāciju matracī.  Sastāvs: *Noņemams pārvalks 100% kokvilna *Kokvilna *Kokosšķiedras plāksne *Perforēts latekss *Kokosšķiedras plāksne *Perforēts latekss *Kokosšķiedras plāksne *Kokvilna Matrača augstums 7-8 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€79,00
Apraksts Ortopēdisks, antialerģisks bērnu matracis ražots Latvijā Sastāvs: *Noņemams pārvalks 100% kokvilna *Kokvilna *Silvertex putas *Kokvilna Matrača augstums 5 cm Ir iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. Vidējas cietības bērnu matracis. Pamatnē- piecus centimetrus silvertex putu bloks – universāls, hipoalerģisks matrača pildījums, pateicoties savai struktūrai nepievērš putekļu un parazītu iekļūšanu matracī. Matrača virsma pārklāta ar kokvilnu - mīksts, naturāls materiāls. Galvenā priekšrocība- higiēna. Ļoti labi uzsūc mitrumu un ātri iztvaiko to. Neitralizē statisko enerģiju. GARANTIJA - 5 GADI ..
€33,00