Preču grupas

Matraču pārvalki

Matraču pārvalki
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Pagarinās mūžu Jūsu matracim vai virsmatracim. Ūdens necaurlaidīgs matrača protektors H20, kas radīts lai aizsargātu no piesārņojumiem un no samirkšanas Jūsu matraci vai virsmatraci. Protektora sastāvs: Kokvilnas auduma un ūdens necaurlaidīga membrāna. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. ..
€13,00
Pārvalks ar apdruku un rāvējslēdzēju, piemērots gan bērnu, gan bezatsperu putu matračiem, gan virsmatračiem. Cenā ir iekļauts augstums no 2-35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formas pārvalku vai nestandarta izmēru.  Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. ..
€26,00
100% kokvilnas pārvalks ar rāvējslēdzēju, piemērots gan bezatsperu putu matračiem, gan virsmatračiem. Pārvalka sastāvs: Kokvilna 100% Krāsa: zīmējums Cenā ir iekļauts augstums no 2-20cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formas pārvalku vai nestandarta izmēru.  Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. ..
€19,00
Trikotāžas pārvalks ar apdruku un rāvējslēdzēju, piemērots gan bērnu, gan bezatsperu putu matračiem, gan virsmatračiem. Pārvalka sastāvs: Trikotāža Krāsa: zīmējums Cenā ir iekļauts augstums no 2-35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formas pārvalku vai nestandarta izmēru.  Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. ..
€26,00
Ar sinteponu stepēts trikotāžas pārvalks gan matracim, gan virsmatracim. Aprīkots ar rāvējslēdzēju, lai saglabātu Jūsu guļvietu vienmēr tīru. Pārvalka sastāvs: Polisesteris un kokvilna Krāsa: balts Rāvējslēdzis Cenā iekļauts augstums no 2 līdz 35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formu un izmēru. Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. ..
€96,00
Dabīgās kokvilnas matraču, virsmatraču pārvalks, kas aprīkots ar rāvējslēdzēju, lai saglabātu Jūsu guļvietu vienmēr tīru. Pārvalka sastāvs: 100% kokvilna Krāsa: balts Rāvējslēdzis Cenā iekļauts augstums no 2 līdz 35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formu un izmēru. Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. ..
€57,00
Matraču pārvalkā iestrādāts rāvējslēdzis, kas nodrošinās matrača tīrību, jo ir noņemams un iztīrāms. Cenā ir iekļauts augstums no 2-35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formas pārvalku vai nestandarta izmēru.  Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. ..
€66,00
Ar sinteponu stepēts trikotāžas pārvalks gan matracim, gan virsmatracim. Uztur Jūsu guļamvietu konstantā temperatūrā (37°C) ziemā un atvēsina karstajās vasaras naktīs. Aprīkots ar rāvējslēdzēju, lai saglabātu Jūsu guļvietu vienmēr tīru. Pārvalka sastāvs: Polisesteris un kokvilna Krāsa: balts Rāvējslēdzis Cenā iekļauts augstums no 2 līdz 35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formu un izmēru. Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. ..
€104,00
Ar sinteponu stepēts trikotāžas pārvalks gan matracim, gan virsmatracim. Aprīkots ar rāvējslēdzēju, lai saglabātu Jūsu guļvietu vienmēr tīru. Pārvalka sastāvs: Polisesteris un kokvilna Krāsa: balts Rāvējslēdzis Cenā iekļauts augstums no 2 līdz 35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formu un izmēru. Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. ..
€46,00
Trikotāžas pārvalks, kas piemērots gan bērnu matracim, gan pieaugušo matracim, gan virsmatracim. Aprīkots ar rāvējslēdzēju, lai saglabātu Jūsu guļvietu vienmēr tīru. Pārvalka sastāvs: Trikotāža Krāsa: balts Rāvējslēdzis Cenā iekļauts augstums no 2 līdz 35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formu un izmēru. Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. ..
€19,00
Ar sinteponu stepēts trikotāžas pārvalks gan matracim, gan virsmatracim, kurš bagātināts ar sudraba šķiedrām. Sudrabs ir dabisks elements, kura dziedinošās īpašības cilvēkiem ir pazīstamas gadsimtiem ilgi. Sudrabs, nesakoties uz moderno dzīves stilu, ļauj cilvēkam būt saskarē ar dabu. Sudrabs iznīcina mikrobus un baktērijas, kuras var veidoties matračos. Aprīkots ar rāvējslēdzēju, lai saglabātu Jūsu guļvietu vienmēr tīru. Pārvalka sastāvs: Polisesteris un kokvilna Krāsa: balts Rāvējslēdzis Cenā iekļauts augstums no 2 līdz 35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formu un izmēru. Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. ..
€46,00