Preču grupas

Bezatsperu matrači

Bezatsperu matrači
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Ekonomiskās klases matracis par ļoti ekonomisku cenu. Vidēji ciets matracis no putu poliuretāna viengabala bloka. Elastīgs, pateicoties tā struktūrai, nepieļauj puteklļu ērcīšu veidošanos matracī un ir hipoalerģisks. Matracis pārklāts ar kokvilnu labākai ventilācijai. Noņemams pārvalks, kas ļaus Jūsu matraci vienmēr saglabāt tīru. Veiksmīgs risinājums lauku mājai, vasarnīcām vai kempingiem par saprātīgu cenu. Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Vilnas vatelīns *Poliuritāna putu bloks 8cm *Vilnas vatelīns Matrača augstums 8-9cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€54,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Vidēji ciets bezatsperu matrača modelis, kuram piemīt augstas ortopēdiskas īpašības. Matrača pamatnē tiek izmantots inovācijas putu poliuretāns SilverTex, kas ir blīvs, pateicoties sastāvam tam piemīt augstas antibakteriālas īpašības, neaiztur smakas, izturīgs pret deformāciju, kas nodrošina vidēju cietību matrača virsmai, tādējādi sniedzot optimālu atbalstu ķermenim miega laikā. Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks *Kokvilna *Silvertex putas 15cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€117,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Stingrs bezatsperu matracis ar dažādām stingrības pusēm, kam piemīt augstas ortopēdiskas īpašības. Matrača vienas puses virsmu veido trīs centimetrus biezs perforētais latekss, kas ir dabīgs putu pildījums, kurš anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu komfortablam miegam. Pateicoties papildu perforācijai, nekavē gaisa cirkulāciju matracī. Matrača pamatni un stingrāku otru matrača pusi veido dabīgo materiālu kombinācija – latekss un kokosa šķiedra, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums, kurš sniedz teicamu mugurkaula atbalstu miega laikā. Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks *Kokvilna *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Perforēts latekss 3cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Perforēts latekss 3cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Perforēts latekss 3cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Perforēts latekss 3cm *Kokvilna Matrača augstums 20-21 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€344,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Kombinēts, stingrs bezatsperu matracis ar dažādās stingrības pusēm, kam piemīt augstas ortopēdiskās īpašības. Matrača virsmu veido materiālu kombinācija- trīs centimetrus biezs Bio putu poliuretāna slānis ar kokosa šķiedru, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums, kas veido matrača stingrāko pusi. Matrača pamatnē ir Bio putu poliuretāna bloks - blīvs un izturīgs pildījums, kurš anatomiski atkārto ķermeņa formas, nodrošinot optimālu atbalstu miega laikā. Ieteicams cilvēkiem ar lielu svaru, jo pateicoties savām elastīgajām īpašībām, tas veido blīvu matrača virsmu, kas ortopēdiski atbalsta ķermeni miega laikā. Matracis apvilkts ar dabīgu kokvilnu, lai nekavētu gaisa cirkulāciju. Labākā izvēle izcilam miegam un matracim, kurš kalpos ilgtermiņā! Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Bio putu poliuretāna slānis 3cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Bio putu poliuretāna bloks 12cm *Kokvilna Matrača augstums 17-18cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€213,00
Vidēji stingrs bezatsperu matracis. Matrača pamatne veidota slāņos un sastāv no materiālu kombinācijas. Vidēji ciets hipoalerģisks, inovatīvs putu materiāls SilverTex, kas ir blīvs un tam piemīt augstas antibakteriālas īpašības, neaiztur smakas, izturīgs pret deformāciju (paildzina matrača ekspluatācijas laiku), nodrošina maksimālu komforta līmeni miega laikā. Stingru matrača pamatni veido kokosa šķiedra, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums un nodrošina ne vien matrača stingrību, bet arī papildus ventilāciju. Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks *Kokvilna *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Silvertex putas 3cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Silvertex putas 3cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Kokvilna Matrača augstums 12-13cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€72,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Vidēji stingrs bezatsperu matracis, kam piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, ar dažādām stingrības pusēm. Vidējas stingrības pusi veido ekoloģiski tīrs, gaisa caurlaidīgs, uguns izturīgs pildījums - AiryTex putas, kas ir hipoalerģisks. Pateicoties savai šķiedru struktūrai, ļauj matrača virsmai elpot, nekavējot gaisa cirkulāciju matrača iekšpusē, kā rezultātā neizraisa svīšanu miega laikā un nodrošina maksimālu komforta līmeni. Stingrumu matracim piešķir kokosa šķiedra, kas izvietota slāņos - ciets, dabīgas izcelsmes pildījums, kas nodrošina matracī gaisa cirkulāciju un novērš mitruma uzkrāšanās iespēju matracī. Stingru matrača pusi veido dabiskas izcelsmes pildījums „jūras zāles” – palmu lapas uz džuta pamata, kas pateicoties savai struktūrai nekavē ventilāciju un neuzkrāj mitrumu. Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks *Kokvilna *Airytex putas 2cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Airytex putas 2cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Airytex putas 2cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Jūras zāles 3cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€201,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Skandināvu tipa vidēji mīksts bezatsperu matracis ar dažādām stingrības pusēm, kam piemīt augstas ortopēdiskas īpašības. Vienu matrača puses virsmu veido mīksts, sešus centimetrus biezs perforētā lateksa bloks, kas ir dabīgs putu pildījums, kurš anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu komfortablam miegam. Pateicoties papildu perforācijai, nekavē gaisa cirkulāciju matracī. Pamatni un otru matrača pusi vidēji stingru veido dabīgo materiālu kombinācija kokosa šķiedra un perforētais latekss, kas izvietoti slāņos. Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks *Kokvilna *Perforēts latekss 6cm *Kokosšķiedras plāksne 3cm *Perforēts latekss 3cm *Kokosšķiedras plāksne 3cm *Perforēts latekss 3cm *Kokosšķiedras plāksne 3cm *Perforēts latekss 3cm *Kokosšķiedras plāksne 3cm *Perforēts latekss 3cm *Kokvilna Matrača augstums 29-30 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€505,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Stingrs, slāņos veidots matrača modelis. Matrača pamatā HR (No angļu valodas "High Resistance - paaugstinātas izturības) putu poliuretāns. Šis materiāls ir blīvs, universāls, paaugstinātas izturības matrača pildījums. Pateicoties savai struktūrai, nepieļauj putekļu un parazītu iekļūšanu matracī. Slāņos, pamīšus izvietotais kokosšķiedras slānis nodrošina gaisa cirkulāciju, neuzkrāj mitrumu, novērš svīšanas iespējamību miega laikā, kā arī veido matrača stingrību un ir izturīgs pret deformāciju, tādēļ sniedz optimālu atbalstu ķermenim miega laikā. Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks *Kokvilna *HR putas 3cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *HR putas 3cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *HR putas 3cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€190,00
Vidējas cietības kombinēts matrača modelis Harlem Lux. Matrača mīkstākā virsma sastāv no 5cm bieza lateksa kārtas - dabīgs materiāls, iegūts no uzputotas kaučuka koka sulas (Hevejas). Gaisa caurlaidīgs, elastīgs - tas var izturēt lielu spiedienu - tūlītēji atgūstot savu pirmatnējo formu. Latekss nav alerģisks. Materiāls ir ilgi kalpojošs (elastības īpašība saglabājās vairāk kā 15 gadus); pēc savām īpašībām latekss ļauj matracim pielāgoties ķermenim, sekojot cilvēka kustībām, pateicoties tam, latekss nodrošina pareizu un komfortablu atbalstu: galvai, kaklam, augšējām un apakšējām mugurkaula nodaļām. Otra matrača puse sastāv no putām HR. Šis materiāls ir blīvs, universāls, paaugstinātas izturības matrača pildījums un, pateicoties savai struktūrai, nepieļauj putekļu un parazītu iekļūšanu matracī. Izturīgs pret deformāciju, tādēļ sniedz optimālu atbalstu ķermenim miega laikā. Ļoti veiksmīgs un ilgi kalpojošs risinājums cilvēkiem ar svaru virs vidējā. Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks *Kokvilna *Perforēts 5 zonu latekss 5cm *HR putas 15cm *Kokvilna Matrača augstums 20-21cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€252,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Vidēji ciets bezatsperu matrača modelis. Matrača pamatā viengabala pildījums - HR (No angļu valodas "High Resistance - paaugstinātas izturības) putu poliuretāns. Šis materiāls ir blīvs, universāls, paaugstinātas izturības matrača pildījums. Pateicoties savai struktūrai, nepieļauj putekļu un parazītu iekļūšanu matracī. Izturīgs pret deformāciju, tādēļ sniedz optimālu atbalstu ķermenim miega laikā. Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *HR putas 15cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. I ..
€155,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Vidēji ciets bezatsperu matracis, ar dažādam stingrības pusēm. Vienu matrača pusi veido dabīgo materiālu kombinācija - zirga astri un kokosšķiedras plāksne, veidojot to vidēji cietu. Zirgu astri ir dabīgs materiāls, kam piemīt termoregulējošas un izcilas amortizācijas īpašības, kā arī tiem ir lieliska gaisa caurlaidīga struktūra. Matraču pamatnē ir kokosa šķiedra, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums ar teicamām ortopēdiskām īpašībām. Veidots slāņos, kopā ar perforētā lateksa viengabala bloku, tas sniedz izcilu mugurkaula atbalstu miega laikā. Latekss ir dabīgs putu pildījums, kurš anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu komfortablam miegam. Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks *Kokvilna *Perforēts latekss 2cm *Kokosškiedras plāksne 2cm *Perforēts latekss 12cm *Kokosškiedras plāksne 2cm *Zirgu astri 5cm *Kokvilna Matrača augstums 22-23cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€516,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Vidēji ciets bezatsperu matracis, ar dažādam stingrības pusēm. Vidēji mīkstu matrača virsmu veido dabīgo materiālu kombinācija - zirga astri, kas ir dabīgs materiāls, kam piemīt termoregulējošas un izcilas amortizācijas īpašības, kā arī tiem ir lieliska gaisa caurlaidīga struktūra, kopā ar divus centimetrus biezu perforēto lateksu. Matraču pamatnē ir perforēta lateksa viengabala bloks, kas ir dabīgs putu pildījums, kurš anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu komfortablam miegam. Vidēji cietu otru matrača pusi veido dabīgo materiālu kombinācija divus centimetrus biezs lateksa slānis un jūras zāles. Tām piemīt elastīga un izturīga struktūra, kas nodrošina optimāli stingru atbalstu miega laikā. Pateicoties matrača slāņu struktūrai, netiek kavēta ventilācija matracī. Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks *Kokvilna *Perforēts latekss 2cm *Zirgu astri 5cm *Perforēts latekss 6cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Perforēts latekss 2cm *Jūras zāles 3cm *Kokvilna Matrača augstums 20-21 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€477,00
Kombinēts vidējas stingrības bezatsperu matracis ar dažādām stingrības pusēm. Matrača virsma ir klāta ar Memory Foam putām, tāpēc tā būs vidēji mīksta matrača puse ar teicamu muguras atbalstu, jo zem Memory Foam putu slāņa ir izvietota kokosšķiedras plāksne. Kokosšķiedra ir dabīgs materiāls, kas sniedz matracim stingrību un papildus ventilāciju. Memory Foam materiāls ir blīvs materiāls, kurš ideāli atkarto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā un ir īpaši piemērots cilvēkiem ar muguras problēmām. Matrača pamatnē ir perforētā lateksa viengabala bloks, kas ir dabīgs putu pildījums, kurš anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu miega laikā. Šī matrača virsma būs mīksta, kas teicami patiks tiem, kuri dod priekšroku mīkstiem matračiem vai matračiem ar mīkstu pamatu, bet stingru virsmu. Pateicoties papildu perforācijai lateksā, netiek kavēta gaisa cirkulācija matracī. Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory putas 5cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Perforēts latekss 10cm *Kokvilna Matrača augstums 17-18cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€321,00
Vidēji ciets bezatsperu matrača modelis. Matrača pamatā ir 10cm  SilverTex putu poliuretāns, kas ir blīvs, pateicoties sastāvam, tam piemīt antibakteriālas īpašības, neaiztur smakas un ir izturīgs pret deformāciju. To papildina 2cm kokosšķiedru plāksne - tā piešķir matracim stingrumu. Kokosšķiedra ir dabīgs materiāls, kas tiek ražots no kokosrieksta šķiedras. Tā dabīgās īpašības matraču ražošanā ir augsti novērtētas, stingru, ortopēdisku matraču izveidē. Matrača virsmu veido pieczonu perforēts latekss - dabīgs materiāls, iegūts no uzputotas kaučuka koka sulas (Hevejas). Gaisa caurlaidīgs, elastīgs - tas var izturēt lielu spiedienu - tūlītēji atgūstot savu pirmatnējo formu. Latekss ir hipoalerģisks materiāls, kas ir ilgi kalpojošs (elastības īpašība saglabājās vairāk kā 15 gadus); pēc savām īpašībām latekss ļauj matracim pielāgoties ķermenim, pēc tam atgūstot formu, sekojot cilvēka kustībām, pateicoties tam, latekss nodrošina pareizu un komfortablu atbalstu: galvai, kaklam, augšējām un apakšējām mugurkaula daļām. Labākā izvēle izcilam miegam! Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Perforēts 5 zonu latekss 5cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Silvertex putas 10cm *Kokvilna Matrača augstums 17-18cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€213,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Vidēji ciets bezatsperu matracis ar dažādām stingrības pusēm. Matrača pamatnē tiek izmantots viengabala SilverTex putu poliuretāna bloks, kam piemīt augstas antibakteriālas īpašības, ir izturīgs pret deformāciju, teicami pielāgojas cilvēka ķermeņa formām miega laikā un sniedz atbalstu mugurkaulam. No vienas puses papildināts ar perforētu lateksu (dabīgu materiālu, kas iegūts no kaučuka koka sulas), lieliski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu miega laikā. Pateicoties papildus perforācijai, nekavē gaisa cirkulāciju matracī, padara guļamo virsmu mīkstāku, vienmērīgu un komfortablu. Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Perforēts latekss 3cm *SilverTex putu poliuretāns 12cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€160,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Vidēji ciets bezatsperu matracis ar dažādām stingrības pusēm. Matrača pamatnē tiek izmantots viengabala SilverTex putu poliuretāna bloks, kam piemīt augstas antibakteriālas īpašības, ir izturīgs pret deformāciju, teicami pielāgojas cilvēka ķermeņa formām miega laikā un sniedz atbalstu mugurkaulam. No vienas puses papildināts ar perforētu lateksu (dabīgu materiālu, kas iegūts no kaučuka koka sulas), lieliski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu miega laikā. Pateicoties papildus perforācijai, nekavē gaisa cirkulāciju matracī, padara guļamo virsmu mīkstāku, vienmērīgu un komfortablu. Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Perforēts latekss 3cm *SilverTex putu poliuretāns 7cm *Kokvilna Matrača augstums 10-11cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€113,00
Mīksts, anatomisks bezatsperu matrača modelis. Matrača pamatnē perforēts lateksa viengabala bloks. Latekss ir dabīgs putu pildījums, kas tiek iegūts no kaučuka koka sulas. Tas teicami atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu un paaugstinātu komfortu miega laikā. Pateicoties papildu perforācijai, nekavē gaisa cirkulāciju matracī, neveicina svīšanu miega laikā un novēršot mitruma uzkrāšanās iespēju. Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks *Kokvilna *Perforēts latekss 15 cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€344,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Kombinēts matrača modelis ar dažādām stingrības pusēm. Memory 3+12 Silver ir radīts Jūsu labsajūtai – lieliskam miegam, pilnvērtīgai atpūtai un komfortablai gulēšanai. Lai labi izgulētos, ir nepieciešams matracis, uz kura ir ērti gulēt – pietiekami ciets, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu ķermenim un mugurkaulam, un gana mīksts, lai būtu komfortabls. Matrača pamatnē izvietots Silvertex viengabala putu bloks, kura virskārta ir 3cm biezs Memory foam putu slānis ar atmiņas efektu, kas ir blīvs materiāls un ideāli atkārto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā. Silvertex putu slānis sniedz stingru ķermeņa atbalstu miega laikā un neuzkrāj putekļus, ir hipoalerģisks. Matracis no vienas puses ir stingrs, savukārt otra puse būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilgas lietošanas.  Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory foam putas 3cm *Silvertex putas 12cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€160,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Matrača pamatnē ir 12cm biezs putu poliuretāns, kam virspusē izvietots 3cm biezs Memory putu slānis. Memory putas ir mūsdienās pieprasīts un augsti novērtēts putu materiāls, kas īpaši piemērots cilvēkiem ar muguras problēmām, jo pieņem gulētāja formu un sniedz atbalstu miega laikā. Lai arī pats matracis ir stingrs, gulēšana uz tā vienalga būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilglaicīgas lietošanas. Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Memory foam putas 3cm *Poliuritāna putas 12cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€125,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Kombinēts matrača modelis ar dažādām stingrības pusēm. Memory 5+10 Silver ir radīts Jūsu labsajūtai – lieliskam miegam, pilnvērtīgai atpūtai un komfortablai gulēšanai. Lai labi izgulētos, ir nepieciešams matracis, uz kura ir ērti gulēt – pietiekami ciets, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu ķermenim un mugurkaulam, un gana mīksts, lai būtu komfortabls. Matrača pamatnē izvietots Silvertex viengabala putu bloks, kura virskārta ir 5cm biezs Memory foam putu slānis ar atmiņas efektu, kas ir blīvs materiāls un ideāli atkārto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā. Silvertex putu slānis sniedz stingru ķermeņa atbalstu miega laikā un neuzkrāj putekļus, ir hipoalerģisks. Matracis no vienas puses ir stingrs, savukārt otra puse būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilgas lietošanas.  Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory foam putas 5cm *Silvertex putas 10cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€183,00