Preču grupas

Memory foam matrači

Memory foam matrači
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Kombinēts vidējas stingrības bezatsperu matracis ar dažādām stingrības pusēm. Matrača virsma ir klāta ar Memory Foam putām, tāpēc tā būs vidēji mīksta matrača puse ar teicamu muguras atbalstu, jo zem Memory Foam putu slāņa ir izvietota kokosšķiedras plāksne. Kokosšķiedra ir dabīgs materiāls, kas sniedz matracim stingrību un papildus ventilāciju. Memory Foam materiāls ir blīvs materiāls, kurš ideāli atkarto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā un ir īpaši piemērots cilvēkiem ar muguras problēmām. Matrača pamatnē ir perforētā lateksa viengabala bloks, kas ir dabīgs putu pildījums, kurš anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu miega laikā. Šī matrača virsma būs mīksta, kas teicami patiks tiem, kuri dod priekšroku mīkstiem matračiem vai matračiem ar mīkstu pamatu, bet stingru virsmu. Pateicoties papildu perforācijai lateksā, netiek kavēta gaisa cirkulācija matracī. Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory putas 5cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Perforēts latekss 10cm *Kokvilna Matrača augstums 17-18cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€321,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Kombinēts matrača modelis ar dažādām stingrības pusēm. Memory 3+12 Silver ir radīts Jūsu labsajūtai – lieliskam miegam, pilnvērtīgai atpūtai un komfortablai gulēšanai. Lai labi izgulētos, ir nepieciešams matracis, uz kura ir ērti gulēt – pietiekami ciets, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu ķermenim un mugurkaulam, un gana mīksts, lai būtu komfortabls. Matrača pamatnē izvietots Silvertex viengabala putu bloks, kura virskārta ir 3cm biezs Memory foam putu slānis ar atmiņas efektu, kas ir blīvs materiāls un ideāli atkārto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā. Silvertex putu slānis sniedz stingru ķermeņa atbalstu miega laikā un neuzkrāj putekļus, ir hipoalerģisks. Matracis no vienas puses ir stingrs, savukārt otra puse būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilgas lietošanas.  Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory foam putas 3cm *Silvertex putas 12cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€160,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Matrača pamatnē ir 12cm biezs putu poliuretāns, kam virspusē izvietots 3cm biezs Memory putu slānis. Memory putas ir mūsdienās pieprasīts un augsti novērtēts putu materiāls, kas īpaši piemērots cilvēkiem ar muguras problēmām, jo pieņem gulētāja formu un sniedz atbalstu miega laikā. Lai arī pats matracis ir stingrs, gulēšana uz tā vienalga būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilglaicīgas lietošanas. Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Memory foam putas 3cm *Poliuritāna putas 12cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€125,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Kombinēts matrača modelis ar dažādām stingrības pusēm. Memory 5+10 Silver ir radīts Jūsu labsajūtai – lieliskam miegam, pilnvērtīgai atpūtai un komfortablai gulēšanai. Lai labi izgulētos, ir nepieciešams matracis, uz kura ir ērti gulēt – pietiekami ciets, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu ķermenim un mugurkaulam, un gana mīksts, lai būtu komfortabls. Matrača pamatnē izvietots Silvertex viengabala putu bloks, kura virskārta ir 5cm biezs Memory foam putu slānis ar atmiņas efektu, kas ir blīvs materiāls un ideāli atkārto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā. Silvertex putu slānis sniedz stingru ķermeņa atbalstu miega laikā un neuzkrāj putekļus, ir hipoalerģisks. Matracis no vienas puses ir stingrs, savukārt otra puse būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilgas lietošanas.  Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory foam putas 5cm *Silvertex putas 10cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€183,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Matrača pamatnē ir 10cm biezs putu poliuretāns, kam virspusē izvietots 5cm biezs Memory putu slānis. Memory putas ir mūsdienās pieprasīts un augsti novērtēts putu materiāls, kas īpaši piemērots cilvēkiem ar muguras problēmām, jo pieņem gulētāja formu un sniedz atbalstu miega laikā. Lai arī pats matracis ir stingrs, gulēšana uz tā vienalga būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilglaicīgas lietošanas. Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Memory foam putas 5cm *Poliuritāna putas 10cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€137,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Kombinēts matrača modelis ar dažādām stingrības pusēm. Memory 8+12 Silver ir radīts Jūsu labsajūtai – lieliskam miegam, pilnvērtīgai atpūtai un komfortablai gulēšanai. Lai labi izgulētos, ir nepieciešams matracis, uz kura ir ērti gulēt – pietiekami ciets, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu ķermenim un mugurkaulam, un gana mīksts, lai būtu komfortabls. Matrača pamatnē izvietots Silvertex viengabala putu bloks, kura virskārta ir 8cm biezs Memory foam putu slānis ar atmiņas efektu, kas ir blīvs materiāls un ideāli atkārto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā. Silvertex putu slānis sniedz stingru ķermeņa atbalstu miega laikā un neuzkrāj putekļus, ir hipoalerģisks. Matracis no vienas puses ir stingrs, savukārt otra puse būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilgas lietošanas.  Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory foam putas 8cm *Silvertex putas 12cm *Kokvilna Matrača augstums 20-21cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€229,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Divpusējs matracis, kurš veidots slāņos un nodrošina teicamu matrača ventilāciju. Matrača pamatnē izvietota putu slāņu kombinācija, kura, pateicoties savai struktūrai, neuzkrāj matracī putekļus un mitrumu un sniedz optimālu ķermeņa atbalstu. Matrača viena puse būs ar mīkstu virējo slāni, pateicoties 5cm biezajam Memory Foam putu slānim, kas tiecami pieņem gulētāja formu un vienmērīgi sadala ķermeņa spiedienu pa visu matrača virsmu. Savukārt otra matrača puse būs vidēji stingra. Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Memory foam putas 5cm *Poliuretāna putas 2cm *Airytex putas 2cm *Poliuritānu putas 2cm *Airyrtex putas 2cm *Kokvilna Matrača augstums 13-14cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€178,00
Kombinēts matrača modelis ar dažādām stingrības pusēm. Augšpusē matracis ir vidēji mīksts, jo sastāv no Memory foam putām, kas ir materiāls ar atmiņu, ideāli atkārto ķermeņa formas, izlīdzina ķermeņa slodzi pa matrača virsmu. Matrača pamatā tiek izmantots anatomisks neatkarīgu atsperu bloks "Pocket" , kas sniedz punktveida atbalstu, jo katra atsperīte ir ievietota savā kabatiņā un ir viena no otras neatkarīgas, nav savstarpēji savienotas. Pocket atsperu bloks viegli pielāgojas ķermeņa formām un atbalsta mugurkaulu. Šāda tipa atsperu bloks ļauj vienmērīgi sadalīt slodzi pa visu matrača virsmu. Savukārt, otra matrača puse ir cieta, pateicoties kokosšķiedras plāksnei, kas sniedz optimālu mugurkaula atbalstu miega laikā, ir elpojošs un neuzkrāj mitrumu. Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory foam putas 5cm *Armēts fibertex *Pocket springs atsperu bloks *Armēts fibertex *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Kokvilna Matrača augstums 21-22 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€242,00
Vidējas cietības kombinēts matrača modelis ar dažādām stingrības pusēm. Matrača mīkstākā virsma sastāv no 5cm biezas Memory Foam putu kārtas. Memory Foam putu materiāls, pateicoties savām īpašībām, ļauj matracim pielāgoties ķermenim, izvienojot ķermeņa svaru pa visu matrača virsmu. "Atmiņas" efekts ļauj matracim ne vien pieņemt gulētāja formu un sniegt teicamu atbalstu, bet arī nodrošina matracim sākotnējās formas atgūšanas iespēju. Sekojot cilvēka kustībām, Memory Foam putu slānis nodrošina pareizu un komfortablu atbalstu: galvai, kaklam, augšējām un apakšējām mugurkaula daļām. Otra matrača puse sastāv no HR putu poliuretāna. Šis materiāls ir blīvs, universāls, paaugstinātas izturības matrača pildījums. Pateicoties savai struktūrai, nepieļauj putekļu un parazītu iekļūšanu matracī. Izturīgs pret deformāciju, tādēļ sniedz optimālu atbalstu ķermenim miega laikā. Ļoti veiksmīgs un ilgi kalpojošs risinājums cilvēkiem ar svaru virs vidējā. Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory foam putas 5cm *HR putas 15cm *Kokvilna Matrača augstums 20-21 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€263,00
Vidējas cietības matracis ar anatomisku atsperu bloku Pocket Spring, kur katra atsperīte ievietota atsevišķā kabatiņā. Šāda tipa atsperu bloks ļauj vienmērīgi sadalīt slodzi pa visu matrača virsmu. Šis matracis ir divpusējs. Matrača viena puse pārklāta ar Memory Foam putām, kas ir blīvs materiāls ar "atmiņu", jo ideāli atkārto ķermeņa formas, izlīdzina ķermeņa slodzi pa matrača virsmu. Matrača otrā pusē izvietots Silvertex putu poliuretāns, kas ir blīvs materiāls un, pateicoties sastāvam, tam piemīt augstas antibakteriālas īpašības, kā arī neaiztur smakas un ir izturīgs pret deformāciju. Silvertex putas nodrošina vidēju cietību matrača virsmai, tādējādi sniedzot optimālu atbalstu ķermenim miega laikā. Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory foam putas 3cm *Armēts fibertex *Pocket springs atsperu bloks *Armēts fibertex *Silvertex putas 3cm *Kokvilna Matrača augstums 20-21 cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€190,00
Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Matrača pamatnē ir 9cm biezs putu poliuretāns, kam virspusē izvietots 1cm biezs Memory putu slānis. Memory putas ir mūsdienās pieprasīts un augsti novērtēts putu materiāls, kas īpaši piemērots cilvēkiem ar muguras problēmām, jo pieņem gulētāja formu un sniedz atbalstu miega laikā. Lai arī pats matracis ir stingrs, gulēšana uz tā vienalga būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilglaicīgas lietošanas. Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Memory foam putas 1cm *Poliuritāna putas 9cm *Kokvilna Matrača augstums 10-11cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€91,00
Slāņos veidots bezatsperu matracis, kura pamatni veido lateksa, kokosa un memory foam putu kombinācija. Dažādu stingruma kārtu veiksmīga kombinācija sniedz stingru atbalstu ar mīkstu virsmu, ļauj ķermenim ieņemt anatomiski pareizu stāvokli gulēšanas. Matracis nerada spiedienu cilvēka ķermenim, attiecīgi uzlabo asinsriti un sniedz ortopēdisku atbalstu. Matrača virspusi veido 3cm biezs lateksa slānis, kas ir dabīgs, mīksts materiāls, kurā neveidojas putekļu ērcītes un baktērijas. Gaisa cirkulācijas atvērumu un kanālu sistēma (perforācija) sekmē lielisku ventilāciju matrača iekšpusē, neuzkrājot un neabsorbējot mitrumu. Matrača otras puses virsmu veido vidēji mīksts putu slānis - Memory Foam. Šis ir materiāls ar "atmiņu", kas ir blīvs, ideāli atkārto ķermeņa formas un izlīdzina ķermeņa svaru pa visu matrača virsmu vienmērīgi, sniedzot teicamu muguras atbalstu. Memory putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī, tiklīdz Jūs pieceļaties, tāpēc matracis saglabās savu formu arī pēc ilgas lietošanas. Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks *Kokvilna *Perforēts latekss 3cm *Kokosškiedras plāksne 2cm *Perforēts latekss 3cm *Kokosškiedras plāksne 2cm *Perforēts latekss 3cm *Kokosškiedras plāksne 2cm *Memory foam putas 5cm *Kokvilna Matrača augstums 20-21cm Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€357,00