Preču grupas

NAKTS SKAPĪŠI

NAKTS SKAPĪŠI
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Naktsskapītis izgatavots no bērza koka. Izturīgs materiāls, uz kura droši novietot naktslampiņu vai savu iecienīto grāmatu. Izmēri: Platums: 45cm Augstums: 40cm  Dziļums: 32cm    Pieejams dažādos krāsu toņos: Balināts (piens); Medus; Buks; Ozols; Gaišs rieksts, Tumšs rieksts, Sarkankoks (mahagons), kā arī citos pēc pasūtījuma. Cena ar tonējumu: 74 Eur ..
€57,00
Naktsskapītis izgatavots no bērza koka. Izturīgs materiāls, uz kura droši novietot naktslampiņu vai savu iecienīto grāmatu, kā arī maza atvilktnīte ērti noder sīklietu glabāšanai vai telefona lādētāja ievietošanai.  Izmēri: Platums: 4cm Augstums: 45cm  Dziļums: 32cm    Pieejams dažādos krāsu toņos: Balināts (piens); Medus; Buks; Ozols; Gaišs rieksts, Tumšs rieksts, Sarkankoks (mahagons), kā arī citos pēc pasūtījuma. Cena ar tonējumu: 87 Eur ..
€69,00
Naktsskapītis izgatavots no bērza koka. Izturīgs materiāls, uz kura droši novietot naktslampiņu vai savu iecienīto grāmatu, kā arī mazās atvilktnītes ērti noder sīklietu glabāšanai vai telefona lādētāja ievietošanai.  Izmēri: Platums: 50cm Augstums: 50cm  Dziļums: 37cm Pieejams dažādos krāsu toņos: Balināts (piens); Medus; Buks; Ozols; Gaišs rieksts, Tumšs rieksts, Sarkankoks (mahagons), kā arī citos pēc pasūtījuma. Cena no tonējuma nemainās. ..
€118,00
Naktsskapītis izgatavots no bērza koka. Izturīgs materiāls, uz kura droši novietot naktslampiņu vai savu iecienīto grāmatu, kā arī mazā atvilktnīte ērti noder sīklietu glabāšanai vai telefona lādētāja ievietošanai.  Izmēri: Platums: 45cm Augstums: 34cm  Dziļums: 30cm Pieejams dažādos krāsu toņos: Balināts (piens); Medus; Buks; Ozols; Gaišs rieksts, Tumšs rieksts, Sarkankoks (mahagons), kā arī citos pēc pasūtījuma. Cena no tonējuma nemainās. ..
€115,00